تبلیغات

اسلایدر

@ گروه تجاری آیدین ترات
گروه تجاری آیدین ترات
وبلاگی برای معرفی محصولات اورجینال و قابل طمینان

ادکلن مردانه الکسیر آزارو

نام : ایلیکسر (ELIXIR)
نوع: مردانه

کمپانی : AZZARO

سال تولید : 2009-2012

گروه بویایی: شرقی

1- شیشه ادکلن    2- رایحه      ادکلن

شمایل      Elixir

نشان      مخصوص آزارو که شبیه به حرف A در انگلیسی است همانند طرح قدیم آن بر روی شیشه      به صورت برجسته طراحی شده و در ادامه نیز نام AZZARO POUR HOMME در انتهای شیشه      حک شده است. این نشان ، در مدل کلاسیک اوایل با جوهر سفید نقش می بست و اخیراً      به صورت طرح برجسته از خود شیشه طراحی می شود که در نمونه جدید ایلیکسر نیز      اینگونه است .

رایحه ایلیکسر

حال می پردازیم به رایحه این ادکلن که بسیار قابل نقد و بررسی است ...

در گروه بویایی شرقی و      گرم عرضه شده است اما آنچه که جزء خصوصیت بارز این ادکلن محسوب می گردد ، مدرن      بودن رایحه آن در کنار به ارث بردن رایحه خاکی و تند مدل قدیمیست که این      همنوایی دو سبک جذاب باعث شهرت این ادکلن شده است .
اسانسهای به کار رفته در آن شامل:
گلابی      ، وانیل ، لیمو ، ترنج ، گل شمعدانی ، دانه تونکا و استوخودوس مبی باشد.

پس از      اسپری رایحه ای نیمه کلاسیک ، تلخ و خاک مانند شکوفا می شود که بسیار یادآور      نسخه قدیمیست با این تفاوت که ته مایه خفیفی طراوت در آن وجود دارد که در ورژن      قبلی نبوده است.

این      بخش از رایحه گرمای ملایمی دارد و به مدتی نسبتاً طولانی در عطر ماندگار می شود      (بیش از 30 دقیقه)

اگر      رایحه عطر را به دو قسمت تبدیل کنیم ، 20 درصد ابتدا که نام آن را اکسیر جذاب      میگذارم رایحه ای بسیارکامل و مردانه دارد اما زمانی که وارد 80 درصد ادامه      رایحه می شویم حالت خاکی و کلاسیک که با رایحه گرم ادکلن همراه شده بود و آن را      جذاب کرده بود کاملاً از بین رفته و تنها رایحه ای گرم و شرقی که مرکب از وانیل      و دانه تونکا می باشد باقی می ماند. عطری گرم و ساده که به حالتی شیرین و گیلاس      مانند یا عطری شیرین و تنباکویی مشابهت دارد.

رایحه      حالتی دو نتی دارد. در ابتدا جذاب، خاکی و نیمه کلاسیک است که این ترکیب جادویی      تنها برای 30 تا 45 دقیقه دوام می آورد.

در      انتها کاملاً تغییر جهت داده شیرین و گیلاس مانند می شود.

» قیمت: 36,700 تومانطبقه بندی: فروشگاه محصولات اورجینال، عطر و ادکلن،
ارسال در تاریخ سه شنبه 9 خرداد 1391 توسط رامین بابائی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم